Lektorzy

Poznaj nasz zespół

Paulina Olszewka, absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Gliwicach oraz Uniwersytetu Śląskiego, na wydziale filologicznym.

Właścicielka Prosciuttko, gdzie prowadzę kursy stacjonarne dla dzieci i dorosłych.

Uczenie języków obcych jest od lat moją pasją, nieustannie rozwijam się w tym kierunku, żeby tworzyć dla was interesujące kursy, Moim celem jest propagowanie języka włoskiego i przekonanie do niego jak największej ilości ludzi.

W wolnych chwilach tworzę dla dzieci darmowy kurs języka włoskiego, który znajdziecie pod adresem www.gattobianco.pl.

Zapraszam do Mysłowic do wspólnej nauki tego pięknego języka 🙂

Weronika Hajek, absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Gliwicach, Uniwersytetu Śląskiego, na wydziale filologicznym oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Menedżer ds. szkoleń.

Italianistka pełną gębą – nauczyciel języka włoskiego, tłumacz, pilot wycieczek. Kocha wszystko co z Włochami i włoskością związane. Od 2008 roku związana zawodowo z półwyspem apenińskim w każdym wymiarze.

Pasjonatka literatury, kultury, historii, geografii, historii sztuki, kina włoskiego – każdej epoki i każdego stylu. Kopalnia wiedzy o języku, kulturze i geografii Włoch.

Sycylia, natomiast po latach podróży po całym włoskim bucie, poszukiwania ulubionych miejsc, odnalazła  jej serce i tutaj zamieszkała.

A w Prosciutko prowadzi dla Was kursy on-line.

Monika Śliz– italianistka, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na wydziale filologicznym. 

Nauczycielka języka włoskiego w szkole średniej, staram się „zarazić” uczniów miłością do Belpaese. 

Zakochana w języku włoskim już od dziecięcych lat. To miłość bezwarunkowa, która pomimo skomplikowanego następstwa czasów, wielu nieregularności trwa nieustannie ☺ 

Pomogę Wam przyjemnie nauczyć się języka włoskiego senza stress ☺

Shopping Cart